Smycz gumowana z karabińczykiem FROG

Smycz gumowana z karabińczykiem FROG

150,00 zł
Brutto

Smycz gumowana z oryginalnym karabińczykiem FROG firmy KONG

Długość smyczy
Kolor smyczy
Karabińczyk z krętlikiem
Ilość

Jeśli Twój pies:

·         Mocno ciągnie na smyczy,

·         Rzuca się do innych psów,

·         Jest agresywny lub reaktywny,

·         Robi nieoczekiwane zrywy,

lub po prostu obawiasz się, że dotychczasowa smycz puści w najmniej oczekiwanym momencie, to ten produkt jest dla Ciebie najlepszym wyborem.

Karabinek Frog produkowany przez firmę KONG został zaprojektowany z myślą o wspinaczce sportowej i wielowyciągowej. Z powodzeniem wykorzystywany jest w branży zoologicznej jako karabińczyk w smyczach dla psów.

Karabinek charakteryzuje się systemem zatrzaskowym z dźwignią w kształcie żaby, stąd też nazwa - Frog. Dzięki temu systemowi zatrzaskowemu karabinek można otwierać i zamykać jedną ręką, co ułatwia i przyspiesza jego obsługę.

Karabinek Frog wykonany jest z aluminium, a jego bramka posiada specjalny system anti-snag, który minimalizuje ryzyko zaczepienia się karabinka podczas użytkowania. Karabinek ten spełnia normy bezpieczeństwa EN362:04/A/T i EN12275:13/A, co gwarantuje jego niezawodność i wysoką jakość.

Wytrzymałość karabinka to 25 kN, w przybliżeniu 2549 kg.

Smycz gumowana gwarantuje nam pewny i stabilny chwyt niezależnie od warunków. Dzięki gumie wplecionej w taśmę smycz nie ślizga się w dłoni, nawet podczas opadów.

W połączeniu z obrożą wyposażoną w klamrę Cobra, mamy idealny zestaw spacerowy dla najsilniejszych czy najbardziej ciągnących psów.

Smycz ma szerokość 2 cm.

Pliki do pobrania

Formularz odstąpienia od umowy

Pliki do pobrania (15.79KB)

Formularz reklamacyjny

Pliki do pobrania (15.92KB)