Przepinana smycz dla psa wytrzymała

Smycz przepinana 3 cm

80,00 zł
Brutto

Smycz o szerokości 3 cm

Kolor taśmy
Kolor karabińczyka
Karabińczyk Twist Lock
Długość smyczy
Ilość

Smycz przepinana to niebanalny klasyk wśród psich akcesoriów. Swoją popularność zawdzięcza uniwersalności. Świetnie sprawdzi się na spacerach w miejskiej dżungli, jak i w otoczeniu lasów. Jeżeli chcesz, aby pies szedł bliżej Ciebie wystarczy smycz skrócić. Jeżeli chcesz dać psu więcej swobody to tylko jedno przepięcie i ma on do dyspozycji całą długość.


Smycz przepinana, tak jak wszystkie nasze produkty jest najwyższej jakości, tworzona z dbałością o szczegóły. Każdy egzemplarz jest wyjątkowy, wytwarzany ręcznie w niedużej pracowni w Polsce.


Dbamy o to, aby Twój pies był bezpieczny. Dbamy także o wygodę w użytkowaniu przez właścicieli – mówi się, że nasze emocje przenosimy na psa poprzez smycz. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Twoje emocje związane z naszymi akcesoriami były wyłącznie pozytywne.


Smycz szyta jest z taśmy o szerokości 3 cm z myślą o mniejszych psach. Do wyboru są dwa rodzaje karabińczyków: pierwszy to standardowy karabińczyk, a drugi rodzaj to karabińczyk Twist Lock.


Karabińczyk Twist Lock, inaczej zwany karabińczykiem bezpieczeństwa eliminuje możliwość przypadkowego odpięcia się smyczy i niekontrolowanej ucieczki psa. Aby go odblokować należy przekręcić nakrętkę i nacisnąć. Wykonany jest ze stopu aluminium, używanego w przemyśle lotniczym, co przekłada się na niewielką wagę. Jednocześnie siła niszcząca karabińczyk wynosi aż 400 kg.


Przy wyborze smyczy z karabińczykiem Twist Lock, otrzymasz smycz z jednym karabińczykiem Twist Lock (od strony psa) oraz drugim standardowym karabińczykiem (od strony rączki). Dlaczego? Dlatego aby regulacja długości smyczy i przepinanie była szybsza i łatwiejsza – standardowym karabińczykiem. 

Dlaczego Smycz przepinana Pet’s Gear jest dobrym wyborem:·         Szyta jest nićmi kaletniczymi, odpornymi na zrywanie,


·         Szyta jest na zamówienie,


·         Użyte okucia są zgrzewane,


·         Możliwość wyboru spośród 2 rodzajów karabińczyków 

Szerokość taśmy


3 cm


Rodzaj taśmy


Taśma polipropylenowa


Okucia


Zgrzewane


Nici


TYTAN, kaletnicze


Ilość warstw taśmy


2


Kolor taśmy


Do wyboru


Długość smyczy


200/250/300/350 cm


Karabińczyk


Twist Lock/Zwykły


Zwykły/Zwykły