Smycz przepinana 2 cm

Smycz przepinana 2 cm

45,00 zł
Brutto

Szerokość 2 cm

Kolor taśmy
Kolor okuć
Karabińczyk Twist Lock
Długość smyczy
Ilość

Smycz przepinana to niebanalny klasyk wśród psich akcesoriów. Swoją popularność zawdzięcza uniwersalności. Świetnie sprawdzi się na spacerach w miejskiej dżungli, jak i w otoczeniu lasów. Jeżeli chcesz, aby pies szedł bliżej Ciebie wystarczy smycz skrócić. Jeżeli chcesz dać psu więcej swobody to tylko jedno przepięcie i ma on do dyspozycji całą długość.

Smycz przepinana, tak jak wszystkie nasze produkty jest najwyższej jakości, tworzona z dbałością o szczegóły. Każdy egzemplarz jest wyjątkowy, wytwarzany ręcznie w niedużej pracowni w Polsce

Dbamy o to, aby Twój pies był bezpieczny. Dbamy także o wygodę w użytkowaniu przez właścicieli – mówi się, że nasze emocje przenosimy na psa poprzez smycz. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Twoje emocje związane z naszymi akcesoriami były wyłącznie pozytywne.

Smycz szyta jest z taśmy o szerokości 2 cm z myślą o mniejszych psach. Do wyboru są dwa rodzaje karabińczyków: pierwszy to standardowy karabińczyk, a drugi rodzaj to karabińczyk Twist Lock.

Karabińczyk Twist Lock, inaczej zwany karabińczykiem bezpieczeństwa eliminujemożliwość przypadkowego odpięcia się smyczy i niekontrolowanej ucieczki psa. Aby go odblokować należy przekręcić nakrętkę i nacisnąć. Wykonany jest ze stopu aluminium, używanego w przemyśle lotniczym, co przekłada się na niewielką wagę. Jednocześnie siła niszcząca karabińczyk wynosi aż 400 kg.

Przy wyborze smyczy z karabińczykiem Twist Lock, otrzymasz smycz z jednym karabińczykiem Twist Lock (od strony psa) oraz drugim standardowym karabińczykiem (od strony rączki). Dlaczego? Dlatego aby regulacja długości smyczy i przepinanie była szybsza i łatwiejsza – standardowym karabińczykiem.

 

Dlaczego Smycz przepinana Pet’s Gear jest dobrym wyborem:

  • Szyta jest nićmi kaletniczymi, odpornymi na zrywanie,

  • Szyta jest na zamówienie,

  • Użyte okucia są zgrzewane,

  • Możliwość wyboru spośród 2 rodzajów karabińczyków

 

Szerokość taśmy

2 cm

Rodzaj taśmy

Taśma polipropylenowa

Okucia

Zgrzewane

Nici

TYTAN, kaletnicze

Ilość warstw taśmy

2

Kolor taśmy

Do wyboru

Długość smyczy

200/250/300/350 cm

Karabińczyk

Twist Lock/Zwykły

Zwykły/Zwykły